Gwiazdy The Voice of Poland u „Św. Barbary”

W sobotnie popołudnie 03.12.2016 roku o godz 15:00 w Domu Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku odbył się wyjątkowy koncert muzyczny z okazji „Andrzejek” duetu JJSkiba z Opola.

Nasi goście Julia i Jędrzej to niezwykle utalentowane muzycznie rodzeństwo.

W 2015 roku wzięli udział w VI edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice of Poland, wygrywając eliminacje weszli w skład grupy Tomsona & Barona.

Artyści zaprezentowali nam na żywo wszystkie utwory które wykonywali podczas tego popularnego muzycznego programu a także zaprezentowali swoje własne utwory.

Młodzi ludzie z wyjątkowymi zdolnościami muzyczno-wokalnymi zachwycili społeczność naszych mieszkańców, jak i personel. Znane piosenki z repertuaru min; M. Rodowicz, M. Grechuty, M. Jacksona i innych wykonawców polskich i zagranicznych pokazały nam pełen profesjonalizm i niebywałe umiejętności wokalne i muzyczne obojga. Zarówno Julia jak i Jędrzej skradli serca wszystkich obecnych na koncercie swoją prostotą i swobodą w bezpośrednim kontakcie, a zachęceni słuchacze chętnie włączali się we wspólne śpiewanie prezentowanych utworów.

Na zakończenie koncertu wspólnie z Duetem JJSkiba zaśpiewaliśmy kilka znanych kolęd i tym samym w tak radosny sposób weszliśmy w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Żegnając się z nami Julka i Jędrzej opowiedzieli nam o kulisach realizacji tego popularnego programu TV2 oraz podzielili się z nami swoimi marzeniami i planami które są ściśle związane z ich karierą muzyczną.