"Romeo i Julia" w naszym DSS

25 marzec 2026r. gościliśmy w naszym Domu grupę uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich z Krapkowic, którzy zaprezentowali wyjątkowe przedstawienie pt.: „Joł ci przajam, ty mi przajesz, czyli Romeo i Julia po śląsku” ????✨ autorstwa Marka Szołtyska z publikacji „Ślązoki nie gęsi”.

Spektakl spotkał się z bardzo ciepłym i pozytywnym odbiorem ????, a zachwyceni  i roześmiani tekstami przedstawienia Mieszkańcy nagrodzili aktorów gromkimi barwami ❤️.

Jesteśmy pod wrażeniem ich gry aktorskiej, włożonego zaangażowania, zapamiętania takiej ilości tekstu oraz za niesamowitą koncepcję i estetykę wykonania scenografii i przygotowanych strojów.  Pani Joannie Włochowicz - nauczycielce języka polskiego, za pomysł, zachęcenie i przygotowanie uczniów oraz za umożliwienie obejrzenia tego ciekawego przedstawienia Mieszkańcom naszego Domu.

Dziękujemy za tak miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas ???? Przywieźliście nam same pozytywne emocje ????.