"Romeo i Julia" w naszym DSS
25 marzec 2026r. gościliśmy w naszym Domu grupę uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich z Krapkowic, którzy zaprezentowali wyjątkowe przedstawienie pt.: „Joł ci przajam, ty mi przajesz, czyli Romeo i Julia po śląsku” ![]()
autorstwa Marka Szołtyska z publikacji „Ślązoki nie gęsi”.
Spektakl spotkał się z bardzo ciepłym i pozytywnym odbiorem
, a zachwyceni i roześmiani tekstami przedstawienia Mieszkańcy nagrodzili aktorów gromkimi barwami
.
Jesteśmy pod wrażeniem ich gry aktorskiej, włożonego zaangażowania, zapamiętania takiej ilości tekstu oraz za niesamowitą koncepcję i estetykę wykonania scenografii i przygotowanych strojów. Pani Joannie Włochowicz - nauczycielce języka polskiego, za pomysł, zachęcenie i przygotowanie uczniów oraz za umożliwienie obejrzenia tego ciekawego przedstawienia Mieszkańcom naszego Domu.
Dziękujemy za tak miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas
Przywieźliście nam same pozytywne emocje
.
Galeria zdjęć


