Marzanny dwie...
23 marzec 2026r.
Jak co roku przedszkolaki wraz z naszymi seniorami w wiosennym nastroju udali się na pobliski stawik, aby na dobre pożegnać zimę i zaprosić długo wyczekiwaną wiosnę
.
Korzystając z pięknej pogody postanowiliśmy pospacerować ulicami Kamionka odwiedzając dobrze znane "kąty".
Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty![]()
![]()
![]()
Galeria zdjęć


