Marzanny dwie...

23 marzec 2026r.

Jak co roku przedszkolaki wraz z naszymi seniorami w wiosennym nastroju udali się na pobliski stawik, aby na dobre pożegnać zimę i zaprosić długo wyczekiwaną wiosnę ????

Korzystając z pięknej pogody postanowiliśmy pospacerować ulicami Kamionka odwiedzając dobrze znane "kąty".

Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty????????????