Nasz Senior w przestrzeni online

       Senior w przestrzeni online

Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie”

(znalezione w internecie)

       W dniu 10.09.2020 roku rozpoczęliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek realizację naszego kolejnego projektu „ Senior w przestrzeni online, mimo iż koronawirus szaleje wokół nas”.

Realizatorem projektu jest grupa nieformalna „Senior w przestrzeni online”.

           Tym razem skorzystamy z nowych form technologi w komunikacji internetowej.

Projekt tradycyjnie dedykowany jest Seniorom naszego Domu , Seniorom Kamionka i Kamienia Śląskiego oraz dzieciom z Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim.

         Nasze pierwsze spotkanie poświęciliśmy na wspólne oglądanie filmów na ekranie z wykorzystaniem nowego sprzętu multimedialnego.

           Otwieramy nowe okno na świat dla naszych mieszkańców i serdecznie zapraszamy na spotkania, w których przeniesiemy naszych Seniorów z DSS i gości ze świata realnego do wirtualnego.

         Mimo epidemii koronawirusa i konieczności zachowania dystansu społecznego w kontaktach my zawsze idziemy z duchem czasu a nasi mieszkańcy mogą zapoznać się i korzystać z możliwości najnowszych technologii.

Projekt „Senior w przestrzeni online, mimo iż koronawirus szaleje wokół nas” został sfinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina św. Anny.