Wizyta wyjątkowych gości

Wizyta wyjątkowych gości

Czyńmy dobrze zawsze,

czyńmy dobrze wszystkim….” Św. Orione

W dniu 19 grudnia 2019 roku przed południem w naszym DSS odbyło się wyjątkowe, niecodzienne i bardzo radosne spotkanie z delegacją pracowników MM Systemy w Kątach Opolskich na czele z Prezesem Firmy Panem Rolandem Krause.

Celem wizyty tych wyjątkowych gości było odwiedzenie naszych Seniorów oraz przekazanie mieszkańcom indywidualnych prezentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz przekazanie na rzecz mieszkańców darowizny w formie pościeli, ręczników, środków czystości.

To nasze pierwsze spotkanie z jednej strony było okazją do zaprezentowania naszego Domu oraz standardu usług świadczonych w całodobowej opiece nad osobami starszymi, natomiast z drugiej strony mieliśmy okazję poznać bliżej ten nowoczesny zakład pracy jakim jest MM Systemy o którym opowiadał nam  Pan Prezes Roland Krause.

Nasi mieszkańcy z wielkim zainteresowaniem, uwagą i skupieniem słuchali o historii powstania Firmy, posiadanych narzędziach i produkcji poszczególnych elementów typu wsporniki, części karoserii czy siedzenia do ekskluzywnych samochodów osobowych.

Mieszkańcy mieli swoje przemyślenia i swobodnie wyrażali swoje opinie szczególnie dotyczące obecnego systemu produkcji gdzie oprócz pracy ludzkiej do produkcji wykorzystuje się komputerowo sterowane roboty.

Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Rolandowi Krause oraz wszystkim pracownikom firmy MM Systemy w Kątach Opolskich za podjęcie inicjatywy sprawienia niespodzianki pod choinkę „od Dzieciątka” dla naszych mieszkańców oraz za wspólnie spędzone chwile, które nas wzbogaciły, bardzo wzruszyły i napełniły prawdziwą radością i wiarą na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.