Pierwsze życzenia Bożonarodzeniowe

Przedszkolaki z Ogrodu w Kamionku dla mieszkańców naszego Domu

Niech Święta miłe będą

Z dźwiękiem śpiewu i koledą...

 

Przedstawienie o narodzinach Jezusa, piękne wierszyki, piosenki i pastorałki zaprezentowane przez małych aktorów - Przedszkolaków z Kamionka wprowadziły nas w nastrój betlejemskich wydarzeń i czas Bożego Narodzenia. To już tradycja w naszym Domu, iż pierwsi z nowiną zwiastującą nadchodzące Święta śpieszą do mieszkańców naszego Domu w Kamionku najmłodsi przyjaciele pełni uśmiechu, radości i niesamowitej energii. Serdecznie dziękujemy za pierwsze jakże piękne życzenia Bożonarodzeniowe!

 

 

"Jak leci "...na Święta Bożego Narodzenia

13 grudnia 2017 roku w pochmurne popołudnie, mieszkańców ponownie odwiedził zaprzyjaźniony z nami Zespół „Jak leci” z Kórnicy. Występ Zespołu wprowadził nas w radosny i świąteczny nastrój bowiem Panie zaprezentowały nam znane kolędy, pastorałki i światowe świąteczne przeboje które też chętnie zaśpiewaliśmy. Tradycyjnie już występ Zespołu przeplatany był wierszami pani Danusi Fuchs w gwarze śląskiej.

Na zakończenie występu nasi mili goście jak zwykle przygotowali dla naszych mieszkańców drobne słodkie, świąteczne upominki.