JJSKiba ponownie w DSS

Najlepszym przyjacielem jest ten,

kto nie pytając o powód Twojego smutku,

potrafi sprawić, że znów wraca radość”

(Wolter)

 

W dniu 06.07.2017 roku, zgodnie ze złożoną obietnicą podczas wcześniejszej wizyty , naszych mieszkańców odwiedziło niezwykłe rodzeństwo z Opola - Julia i Jędrzej Skiba, nasze zaprzyjaźnione Gwiazdy z telewizyjnego programu TV2, VI edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice of Poland, których trenerami byli Tomson & Baron.

Pani Julia i Pan Jędrzej zostali przywitani gorącymi brawami i jak dawno nie widziani dobrzy przyjaciele. I tak jak poprzednio, nasi mieszkańcy mieli okazję wysłuchać kameralnego koncertu rodzeństwa i wspólnie pośpiewać znane utwory Maryli Rodowicz, Kayah, Perfectu, Marka Grechuty czy LemON-a.

Pan Jędrzej zaprezentował także swoje własne utwory Zwolnij oraz Mój krwi zew – utwór który zwyciężył w 2017, w konkursie na piosenkę promującą 800-lecie Opola. W ich repertuarze znalazły się także piosenki o tematyce religijnej.

Mieszkańcy byli pełni podziwu dla profesjonalizmu i wyjątkowych umiejętności wokalno-instrumentalnych Julki i Jędrzeja. Byli zachwyceni, iż swobodnie mogli porozmawiać z tak wyjątkowymi gośćmi i dowiedzieć się, jak toczy się ich kariera sceniczna.

Natomiast nasi przyjaciele w tak bliskim kontakcie byli pełni podziwu dla naszych Seniorów za ich uśmiech, serdeczność i atmosferę jaka panuje w naszym DSS „Św. Barbara”.

To wyjątkowe, popołudniowe spotkanie „przeciągnęło” się aż do kolacji, na którą nasi mieszkańcy w ogóle nie mieli ochoty po tak wspaniałych wrażeniach artystycznych i głębokich przeżyciach emocjonalnych.

 

Pani Julio, Panie Jędrzeju jesteście wspaniali!

Gorąco dziękujemy, pięknie się kłaniamy i serdecznie na kolejne spotkania Was do nas zapraszamy.